Kontakt

tel: 12 346 19 55
tel: 502 22 33 55

mail: sklep@kamien-ekspert.pl

W przypadku pytań dotyczących oferty firmy lub zagadnień technicznych zachęcamy do kontaktu.

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog wpisy

Wypożyczalnia narzędzi, elektronarzędzi i maszyn budowlanych

Kamień - Ekspert prowadzi wypożyczalnie narzędzi, elektronarzędzi oraz maszyn przeznaczonych dla branży kamieniarskiej oraz budowlanej. Wypożyczania użycza sprzęt w rozliczeniu czasowym. Narzędzia w postaci tarcz, frezów, dysków diamentowych oraz środków chemicznych można rozliczyć w systemie procentowym w zależności od stopnia użycia podczas wykonania konkretnego zlecenia i opłaty jedynie za wykorzystane materiały.

Odkurzacz przemysłowy:
Zastosowanie odkurzacza przemysłowego pozwala na efektywne usuwanie cieczy powstałych na skutek czyszczenia powierzchni, szlifowania lub pozostałych prac konserwacyjnych oraz wykonywanie prac renowacyjnych w postaci szlifowania na sucho bezpyłowego. Odkurzacz posiadający odpowiednie parametry pozwala zniwelować niekorzystne czynniki podczas osóbki materiałów w postaci wody, szlamu lub pyłu szlifierskiego.

Odkurzacz do pracy na mokro:
Zastosowanie odkurzacza na mokro wymaga urządzenia posiadającego odpowiednie parametry techniczne silnika oraz konstrukcje pozwalającą na efektywne zaciąganie płynów zawierającą również drobiny po szlifowaniu.

Odkurzacz do pracy na sucho:
Zastosowanie odkurzacza na sucho wymaga urządzenia posiadającego silnik o odpowiednich parametrach pozwalający na efektywne i skuteczne zasysanie pyłów podczas obróbki materiału. Wykorzystanie urządzenia profesjonalnego wraz z odpowiednio dobranym odkurzaczem pozwala na szybką, wydajną pracę bez pyłu unoszącego się w całym pomieszczeniu. Obróbka materiału na sucho pozwala również na szybszą ocenę efektu pracy ze względu na brak konieczności oczekiwania na wyschnięcie materiału.

Wynajem Odkurzacz Flex S44

Wynajem Odkurzacz Flex S44
Wynajem Odkurzacz Flex S44

Wynajem odkurzacz przemysłowy Flex S44 LAC

Odkurzacz przemysłowy do pracy na sucho oraz na mokro.
Urządzenie idealnie sprawdza się pochłaniania pyłów podczas szlifowania i renowacji, odkurzania powierzchni oraz zbierania wody po szlifowaniu lub czyszczeniu.

Cena netto: 60,00 zł
Cena brutto: 73,80 zł

Kaucja: 500 zł

Dostępność: brak informacji

Cena: 73,80 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl