Kontakt

tel: 12 346 19 55
tel: 502 22 33 55

mail: sklep@kamien-ekspert.pl

W przypadku pytań dotyczących oferty firmy lub zagadnień technicznych zachęcamy do kontaktu.

Dostawa

Kurier: 13,00 zł
Kurier - Pobranie: 17,00 zł

Paczkomat InPost: 9,90 zł
Paczkomat InPost - Pobranie: 11,90 zł

Poczta Polska List polecony: 8,00 zł

Darmowa dostawa od 300,00 zł

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 300,00 zł.
Firma

Kamień - Ekspert od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie czyszczenia, renowacji, konserwacji oraz obróbki kamienia naturalnego.

Kamień - Ekspert jest generalnym oraz regionalnym przedstawicielem ponad 18 wiodących producentów w branży kamieniarskiej.

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Taśmy antypoślizgowe

Kamień - Ekspert posiada w swojej ofercie taśmy antypoślizgowe przeznaczone do zabezpieczania gładkich powierzchni z kamienia (granitu, marmuru, łupka, piaskowca, trawertynu, wapienia), betonu, gresu, ceramiki oraz pozostałych materiałów.

Taśmy antypoślizgowe przeźroczyste idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia śliskich powierzchni w przypadku których ważnym aspektem jest odpowiedniego stanu wizualnego. Taśma antypoślizgowa przeźroczysta gwarantuje niewielką widoczność. Po naklejeniu taśma ma kolor przeźroczysto - mleczny powodując całkowity brak zauważenia z większej odległości, nie pływając negatywnie na postrzeganie wizualne całej powierzchni.

Taśmy antypoślizgowe żółto - czarne (ostrzegawcze) idealnie sprawdza się do zabezpieczenia śliskich powierzchni w przypadku których ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi użytkownika na różnice poziomów oraz pozostałe zagrożenia wynikające z konstrukcji posadzki.

Taśmy antypoślizgowe czarne idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia śliskich powierzchni materiałów o czarnej kolorystyce na których taśma antypoślizgowa nie będzie wyeksponowana wizualnie.

W przypadku zastosowania taśmy antypoślizgowej ważnym aspektem jest odtłuszczenie powierzchni z celu usunięcia środków pielęgnujących, lakierów oraz pozostałych substancji, które mogą w sposób negatywny wpłynąć na właściwości kleju taśmy antypoślizgowej. Do usunięcia przedstawionych substancji rekomendujemy środek Faber Dec 21. Taśmy antypoślizgowe przeznaczone są do gładkich powierzchni, w przypadku materiałów o chropowatej, nierównomiernej strukturze należy rozważyć sens stosowania taśm. W przypadku posadzek wykonanych z materiałów, posiadających fugi poniżej poziomu posadzki zaleca się oklejenie taśmą antypoślizgową samego materiału, tnąc taśmę w sposób pozwalający na oklejenie samej okładziny bez fug.

Rekomendowani producenci: 3M, Fixman

Taśma antypoślizgowa przeźroczysta

Taśma antypoślizgowa przeźroczysta
Taśma antypoślizgowa przeźroczysta

Taśma antypoślizgowa, przeźroczysta, 50 mm szerokość, 18 m długość

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł

Taśma antypoślizgowa żółto - czarna

Taśma antypoślizgowa żółto - czarna
Taśma antypoślizgowa żółto - czarna

Taśma antypoślizgowa, 50 mm szerokość, 18 m długość

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl